Aktualności
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Ostatnie dwa miejsca! Osoby potencjalnie zainteresowane terapią grupową, zapraszam na konsultacje kwalifikacyjne. Sesje grupowe odbywają się w... Więcej…
poniedziałek, 05 stycznia 2015
Na terapię indywidualną zapraszam w poniedziałki i czwartki w godzinach popołudniowych (ewentualnie w soboty przed południem po wcześniejszym... Więcej…
Specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej indywidualnej i grupowej dorosłych i młodzieży. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji (aktualnie: dr Piotr Drozdowski ? psychiatra, superwizor Naukowej Sekcji Psychoterapii PTP).

  • Absolwent Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej i Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
  • Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego - specjalność: pedagogika resocjalizacyjna oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe obejmuje terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych i ich rodzin (od 2002 r.), psychoterapię indywidualną w Prywatnym Gabinecie Psychoterapii (od 2008 r.), psychoterapię grupową w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego (od 2011 r.), konsultacje i poradnictwo w zakresie problemów wychowawczych i rodzinnych, prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych, profilaktycznych oraz rozwijających umiejętności interpersonalne (od 2002 r.). Dbając o najwyższy standard swojej pracy psychoterapeutycznej bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach zawodowych.
 
2010 - Jarosław Musiolik